אטרקציות לאירועים-הכי זולים בארץ

האטרקציות הכי טובות ! המחירים הטובים בשוק !

מתי כדאי לחפש בריכה להשכרה לאירוע

בריכה להשכרה לאירועבריכה להשכרה לאירוע

מי שמארגן אירוע בחצר או בחלק החיצוני של בית וחיק הטבע במהלך חודשי הקיץ לא תמיד יעלה בדעתו לחפש בריכה להשכרה לאירוע וכך לשדרג את ההנאה שהאורחים שלו יחוו באירוע. ישראל היא הרי מדינה כל כך חמה ולחה ובקיץ צריך לדאוג שאירוע שיתאים לתנאי מזג האוויר. אחת הדרכים הטובות ביותר היא לארגן מסיבה רטובה עם בריכה מושכרת להנאתם של האורחים. כיום אפשר להשיג מבחר גדול של בריכות שיתאימו לכל אירוע, תוואי שטח או אופי של אורחים.

 

הבשורה הגדולה של אירוע עם בריכה

בקיץ יש רק שתי אפשרויות לארגון אירועים – מקום ממוזג היטב או בריכה להשכרה לאירוע. כך הבריכה מצננת את האורחים והם לא חווים חום ולחות בלתי נסבלים. הרבה אנשים ישראלים אוהבים ים, בריכה או מים בכל הזדמנות שיש להם ולכן מסיבת בריכה תהיה מתאימה במיוחד. לא חייבים לשם כך שתהיה בריכה בחצר של הבית הפרטי ואפשר לשכור בריכה לצורך האירוע בלבד, בריכה שלאחר מכן תחזור לבעליה.

מתי להזמין בריכה להשכרה לאירוע?

אפשר לומר שבכל אירוע האורחים ייהנו ויתרגשו מבריכה שתהיה שם ותחכה להם. יום הולדת עם בני המשפחה המורחבת, יום הולדת בגילאים מגוונים (תוך בחירה מושכלת של גודל ועומק הבריכה כמובן), בר או בת מצווה ומסיבת רווקים או רווקות. בריכה עם מים היא דבר שכל אחד כאן בארץ אוהב ולכן הבריכה תשדרג כל אירוע ללא יוצא מן הכלל. חשוב לזכור שכאשר מזמינים בריכה להשכרה לאירוע חייב תמיד להיות לידה מבוגר בהשגחה, ללא קשר לגילאי המשתמשים בה.

 

איך מגיבים כשרואים בריכה להשכרה לאירוע?

אין ספק שלפני שמגיעים לאירוע יש התרגשות גדולה. מחכים כבר להיפגש עם מי שחוגג ולשמוח איתו, מצפים לפגוש אנשים שכבר הרבה זמן לא התקיים איתם מפגש וכמובן עצם השמחה עצמה שבטח מביאה איתה הרבה זיכרונות ונוסטלגיה. בריכה להשכרה לאירוע תטרוף את הקלפים ואין לתאר את העיניים הגדולות שייפתחו כשהאורחים ייראו את הבריכה ויבינו שהמים שבה מחכים רק להם. מצד אחד יהיה רמז בכך שיגידו להם להצטייד מראש. מצד שני – השמחה עדיין תהיה גדולה.

 

איך בריכה להשכרה לאירוע יכולה לשנות את האירוע כולו

כאשר מזמינים אנשים לאירוע יכול להיות שיש להם רעיון או מחשבות בראש מה עומד לקרות ומה הם עומדים לחוות. כאשר הם יקבלו עדכון על כך שכנראה מדובר במסיבת בריכה – הם כבר יצפו למשהו שונה לחלוטין וההתרגשות תהיה גדולה. הם יידעו שמה שהם רגילים לחוות בדרך כלל לא יתקיים ובמקום זה הם ייהנו מבריכה שיהיו בה מים צוננים ונעימים שאפשר יהיה לטבול בה עם החברים ובני המשפחה שיוזמנו גם הם. 

 

מה כוללת שכירת בריכה לכבוד ארגון אירוע?

חשוב לברר לעומק את הנושא של מחיר הבריכה ולוודא מה הוא כולל. חשוב לשים לב למידות של הבריכה, לצורה שלה וכמובן מה שבאמת חשוב מאד – העומק של הבריכה. יש ספקי שירות שישכירו בריכות עם מתנפחים כאלה ואחרים כמו אבובים או גלגלים ויש כאלה שיספקו גם סולם או גיגית לניקוי הרגליים לפני הטבילה בבריכה. חשוב לברר לעומק מה המחיר כולל ומה לא על מנת להתארגן בצורה הטובה ביותר ולדעת שמגיעים לאירוע הכי מוכנים שאפשר.

מה המחיר של בריכה מושכרת לאירוע

אין ספק שהמחיר ייקבע על פי סוג וגודל הבריכה, האם נדרש תפעול מצידו של ספק השירות או שלא כל מלאכת התפעול מוטלת על הלקוח ששכר את הבריכה. יש ספקים שיציעו גם שירות של מציל צמוד במידה ומדובר בבריכה גדולה במיוחד וגם לזה תהיה עלות נפרדת. ברוב המקרים שכירת הבריכה תעלה בין 1000-2000 ₪ ודבר נוסף שחשוב לוודא זה המקום שיש לבריכה בחצר או במקום שבו מתקיים האירוע.

 

בריכה מושכרת – הנאה גדולה!

אם כבר חם כל כך בקיץ – אין ספק ששדרוג אירוע על ידי תוספת של בריכה יכול להיות לא פחות ממצוין. האורחים ישמחו שיש מי שחושבת מחוץ לקופסה ומי שאוהב מים ובריכות – ישמח לשלב בין בריכה מרעננת לבין מפגש עם חברים ובני משפחה שבוא פוגש באירוע משמח ומהנה.

תוכן עניינים

מרכז האטרקציות

אנו דוגלים בשירות ,אמינות והנאה רצופה בכל התהליך.

עיקר המאמצים שלנו בחברה היא לדואג לכם לאטרקציות הכי מגניבות , וחדישות שיגרמו לכולם לא לשכוח את האירוע שלכם אפילו לא לרגע אחד!כבר מעל 10 שנים שאנחנו חולקים אתכם את האטרקציות שלנו,תוך כדאי שמירה על אחריות ובטיחות האורחים ודאגה לכל פרט בפרט.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך