אטרקציות לאירועים-הכי זולים בארץ

האטרקציות הכי טובות ! המחירים הטובים בשוק !

מתנפחים להשכרה בזול

מתנפחים להשכרה בזולמתנפחים להשכרה בזול

הגיע הזמן לצאת מהקופסא! מתנפחים להשכרה בזול משדרגים את האירוע שלכם וגם מבטיחים הנאה לכל שכבות הגילאים. מתנפחים אלו מתאימים לאירועי חברה בשילוב ילדי החברה, מתאימים לימי הולדת ואפילו למבוגרים. אם אתם חוששים שהמוזמנים שלכם יהיו סגורים הדרך הטובה ביותר לגרום לכולם להרגיש פתוחים היא על ידי שילוב מתנפחים באירוע שלכם, הגיל בכלל לא משנה!

 

כל סוגי המתקנים

אם אתם מתלבטים איזה סוג מתקן יתאים לאירוע שלכם חשוב לדעת שיש לכם הרבה אפשרויות, ובטוח יש אפשרות אשר תואמת את האירוע שלכם. הדרך הנכונה ביותר לבחור את המתקן שיתאים לכם הוא על ידי שילוב המתקן בהתאם לקונספט של האירוע. יש מתקנים לכל הגילאים, ויש סוגים רבים של מתקנים. החל מטרמפולינות, מתנפחים ומתנפחי מים כמו "המטביע" שכולנו מכירים. מתנפחים להשכרה בזול מתאימים לערבי גיבוש, המתקנים מעצמם יגרמו לאורחים שלכם להתנהג כמו ילדים, לא לחשוב על מה יהיה או איך אני נראה.

מתנפחים לאירועים – יתרונות

מתנפחים להשכרה בזול חייבים להיות דרך חברה מקצועית, רק אז תוכלו ליהנות מכל היתרונות שיש למתקנים להציע לכם.

 

אירוע צבעוני

היתרון הראשון של מתנפחים להשכרה בזול הוא שאתם יכולים ממש "לצבוע" את האירוע שלכם. המתקנים הם למעשה מעין עיצוב שונה וייחודי לאירוע שלכם. תוכלו להקים את המתקן בכל מקום בו תבחרו, לא משנה אם מדובר על רחבת אולם אירועים מסודר או בפארק פתוח ללא צורך בהשכרת המקום. אם הקונספט של האירוע שלכם הוא ספורט אקסטרים יש לנו את המתקנים המתאימים עבורכם. אם הקונספט שלכם הוא אירוע קיצי, לנו יש מתקני מים איכותיים אשר מתאימים לכל שכבות הגילאים.

 

מתאים לכולם

רבים נוטים לחשוב שמתקני מתנפחים מתאימים לשכבות גילאים צעירות, אבל תתפלאו לדעת שרבים מהלקוחות שלנו הם למעשה אנשים מבוגרים אשר שוכרים את המתקנים עבור ימי הולדת, אירועי חברה או ערבי גיבוש. כמו כן, יש מתקנים אשר מתאימים לכל שכבות הגילאים ומושכרים בעיקר עבור גיבוש משפחתי, מתקנים תחרותיים אשר אתם כמשפחה מתחלקים לקבוצות ועוברים את המתקן ביחד. 

 

חבילות מוזלות

לא פשוט למצוא מתנפחים להשכרה בזול, אבל בעזרת החבילות שלנו תוכלו בהחלט ליהנות מהמתקנים במחיר מצחיק. כמו כן, יש לנו הטבות והנחות לכבוד חגים או הזמנות גדולות. במקום לשכור מתקן אחד בודד תוכלו לשכור חבילה במחיר שכל אחד יכול לעמוד בו. מגוון החבילות שלנו רחב ועובד לפי קונספטים שונים. תוכלו גם לכלול בחבילות שלכם דוכני אוכל, מוזיקה ועוד.

שובר שגרה

היתרון הגדול ביותר של מתנפחים להשכרה בזול הוא שאתם לא צריכים לשלם הרבה בשביל לשבור את השגרה. מי כמונו הישראלים יודעים עד כמה השגרה שוחקת כאן. במיוחד כאשר מדובר על אירועי חברה, מתקנים אלו נועדו כדי להפיח חיים באירוע שלכם, נועדו כדי להעניק לכם את האפשרות לשבור את השגרה שלכם, לצאת מהכלים קצת ולהוציא אנרגיות ממש כמו ילדים. אם מדובר על אירוע עבור ילדים, השכרת מתקנים אלו גם שוברים שגרה וגם מעניקים תעסוקה בטוחה לילדים שלכם, עדיף מאשר להיות עמוק בתוך הטאבלטים. 

 

כמה זה עולה לי?

המחיר אותו תשלמו עבור השכרת מתנפחים אינו יקר, אך משתנה בהתאם למספר פרמטרים. הגורם הראשון אשר משפיע על המחיר הוא התאמת המתנפחים לגילאים. מתנפחים לילדים יהיו זולים יותר מאשר מתנפחים למבוגרים.

המחיר אותו תשלמו עבור השכרת מתנפחים לילדים יהיה החל מ-80 ש"ח למתקן. אנו מציעים לכם לבחור בחבילות אשר כוללות מספר מתקנים ועמדות אוכל, המחיר יהיה החל מ-500 ש"ח עבור החבילה. מתקני מים יהיו מעט יקרים יותר מאשר המתקנים הסטנדרטיים ויתחיל החל מ-140 ש"ח.

מתקנים למבוגרים יתחילו החל מ-120 ש"ח ויכולים להגיע למחיר של כ-800 ש"ח עבור מתקני כדורגל מים גדולים אשר מגיעים לגודל של 15 מטר. המחיר כולל גם מפוח חשמלי אשר תוך מספר דקות יקים את המתקן ללא כל מאמץ. תוכלו לבחור בין הובלה והתקנה או לעשות זאת באופן עצמאי. זכרו, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור בחברה מקצועית אשר תלווה אתכם לאורך כל הדרך ותעזור לכם להחליט איזה מתקן עדיף לכם. בחרו בחברה מורשה בעל רישיון אשר תבטיח את תקינות המתקנים.

 

תוכן עניינים

מרכז האטרקציות

אנו דוגלים בשירות ,אמינות והנאה רצופה בכל התהליך.

עיקר המאמצים שלנו בחברה היא לדואג לכם לאטרקציות הכי מגניבות , וחדישות שיגרמו לכולם לא לשכוח את האירוע שלכם אפילו לא לרגע אחד!כבר מעל 10 שנים שאנחנו חולקים אתכם את האטרקציות שלנו,תוך כדאי שמירה על אחריות ובטיחות האורחים ודאגה לכל פרט בפרט.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך