אטרקציות לאירועים-הכי זולים בארץ

האטרקציות הכי טובות ! המחירים הטובים בשוק !

חייגו 074-7690917 או השאירו פרטים בטופס

השכרת מתנפחים בזול

השכרת מתנפחים בזולהשכרת מתנפחים בזול

רוצים לשדרג את האירוע שלכם? הגיע הזמן לצאת מהקופסא. השכרת מתנפחים בזול מאפשרת לכם לשדרג את האירוע שלכם באופן משמעותי ומבטיחה לכם שהאירוע יהיה הנאה צרופה לכל המשתתפים. השכרת מתנפחים בזול מתאימה גם לילדים וגם למבוגרים בלי הבדל. 

 

מדוע כדאי לבצע השכרת מתנפחים בזול?

בואו נשאל את זה אחרת- למה לא לבצע השכרת מתנפחים בזול? 

מתנפחים הם מתקנים שמאפשרים לאורחי האירוע לשחק, להשתולל, לטפס ולקפוץ, כמובן בצורה בטוחה שלא תסכן אותם. המתנפחים מגיעים במגוון צורות, גדלים, עיצובים וקונספטים ייחודיים. תוכלו לבחור במתנפחים בצורות מסוימות כמו מטוסים או טירות, שמתאימים לילדים או במתנפחי אקסטרים בסגנון ווייפאאוט לדוגמא ועוד מגוון אפשרויות כך שהמתקן יתאים לאופי החגיגה שתרצו. 

השכרת מתנפחים מספקת לכם את הפתרון המושלם לאירוע מרשים במחירים נוחים, בין אם מדובר באירוע לילדים ובין אם מדובר במבוגרים, המתנפחים יספקו לאורחים תעסוקה מושלמת וזיכרונות מעולים.

כמו כן, בשונה מאטרקציות אחרות שניתן להוסיף לאירועים, המתנפחים ניתנים  להשכרה במחירים זולים במיוחד שלא יגררו אתכם להוצאות גבוהות ולא אפשריות. 

השכרת מתנפחים בזול- לאיזה גילאים? 

ניתן לשכור מתנפחים לכל מטרה ולכל גיל. בין אם מדובר ביום הולדת של הילד הקטן שלכם, אירוע בת מצווה, או אפילו חתונה. אז לאילו גילאים תמצאו מתנפחים?

  • גילאים 0-4- בדרך כלל הגיל בו מתחילים לשכור מתנפחים הוא גיל 3. מתנפחים אלה יהיו קטנים יחסית ולא יתנשאו לגובה רב. הם בטוחים, מגודרים וניתנים לשימוש במקומות חיצוניים (חצר הבית/ גן שעשועים ועוד). במתקנים אלה אתם יכולים להיות רגועים שהילדים בטוחים ולא יכולים ליפול מהמתקן. 
  • גילאי 4 ומעלה- מתנפחים בגדלים בינוניים. גם מתקנים אלה נחשבים לבטוחים לילדים- הם לא יוכלו לקפוץ או ליפול מחוץ למתקן. מתנפחים אלה ניתנים לשימוש במקומות חיצוניים. 
  • מתנפחים גדולים- המתנפחים הגדולים, או הרב גילאים, מתאימים למגוון רחב של גילאים כולל ילדים מגילאי 3. מתקנים אלה ניתנים לניפוח ולהפעלה עצמאית, כך שאתם יכולים לחסוך את העלות של הפעלת המתקן על ידי אדם חיצוני. 
  • מתנפחי מים ומגלשות- מתנפחי מים ומגלשות מים כיפיות שמתאימות גם לילדים וגם למבוגרים. יש מתנפחים המשלבים מסלולים, אתגרים, תחרויות, יציבות ועוד. ניתן לבחור במתנפחי מים בקונספט מסוים לפי בחירתכם. מתנפחי מים מתאימים לאירוע קיץ ומשדרגים כל מסיבה. 

 

היתרונות של השכרת מתנפחים בזול

קיימים יתרונות רבים להשכרת מתנפחים בזול. לפני ההשכרה חשוב מאוד לוודא שהחברה ממנה אתם שוכרים את המתנפחים פועלת ברישיון וכי המתנפחים עומדים בכל תקני הבטיחות. 

 

אירוע צבעוני

המתנפחים מאפשרים לכם בראש ובראשונה לצבוע את האירוע שלכם. הם צבעוניים ונראים מרחוק כך שכל האורחים שמגיעים לאירוע יבחינו בהם וייטענו באנרגיה המתאימה לחגיגה המושלמת. תוכלו  למקם את המתקן בכל מקום בו תבחרו ולהתאים את המתקנים לקונספט של האירוע. במידה ואתם לא יודעים מה המתנפחים שיתאימו לאירוע שלכם תוכלו להתייעץ עם חברת ההשכרה ולהתאים את המתקנים המושלמים לאירוע מושלם. 

 

מתאים לכולם

המחשבה הרווחת בקרב רוב האוכלוסייה היא כי אירוע עם מתנפחים הוא אירוע שמתאים לילדים. אבל תתפלאו לגלות שזה לא נכון בכלל. למעשה, אירועים רבים של מבוגרים ניתנים לשדרוג משמעותי על ידי הוספת מתנפחים. ניתן לשכור מתנפחים לחתונות, לאירועי חברה, ערבי גיבוש וימי הולדת לכל גיל. יש מתנפחים שמתאימים רק למבוגרים, יש מתנפחים שמתאימים רק לילדים וכמובן שיש מתנפחים שניתנים לשילוב וכך תוכלו להתגבש כמשפחה. 

חבילות מוזלות

כיום ניתן לשכור מתנפחים במחירים נוחים במיוחד. תוכלו למצוא מתנפחים בהטבות והנחות וכמובן להוזיל עלויות על ידי השכרת חבילות מיוחדות. במקום לשכור מתקן בודד תוכלו לשכור חבילה במחיר נוח במיוחד. החבילות מגיעות במגוון רחב של אפשרויות כולל קונספטים שונים שמאפשרים לכם להוסיף דוכני אוכל, מוסיקה ועוד. 

 

שובר שגרה

המתנפחים מפיחים חיים באירוע שלכם. הם שוברים את השגרה של האירועים הרגילים. במקום לחגוג כמו כולם אתם נהנים מאירוע מיוחד שייזכר לזמן רב ויספק לכל האורחים זיכרונות וחוויות מרגשות. המתנפחים מאפשרים לכם לצאת מהכלים ולהוציא אנרגיות, בין אם מדובר באירוע של ילדים ובין אם מדובר באירוע של ילדים. בנוסף, המתנפחים מהווים תעסוקה לאורחים שלכם. במקום לחשוב כיצד להעסיק את האורחים במשך כמה שעות, תוכלו לשכור מתנפחים שיעסיקו את האורחים עבורכם. 

 

השכרת מתנפחים בזול

אירוע גדול כקטן, מיוחד או סטנדרטי ככל שיהיה, יכול להפוך ברגע אחד לאירוע השנה כאשר יודעים לבצע תכנון נכון ומדויק. על מנת לבצע זאת בצורה המיטבית ההמלצה מספר אחת שלנו היא השכרת מתנפחים לאירועים. השכרת מתנפחים היא אטרקציה מדהימה, שונה ומיוחדת שיכולה להפוך בקלי קלות את האירוע שלכם למדהים במיוחד ובלי הרבה מאמץ. בוודאי תתפלאו לשמוע, אך להבדיל מבעבר, כיום מתאםשרת השכרת מתנפחים בזול ובהתאמה לכל כיס ולכל תקציב, כך שממש כל אחד וכל משפחה יוכלו ליהנות ולתכנן לעצמם את האירוע המדהים ביותר.

סוגים שונים של מתנפחים עבור כל סוגי המחירים

מתנפחים להשכרה יכולים להתאים עבור כל סוג של אירוע, עבור כל הגילים ועבור כל כמות של משתתפים, בהתאמה נכונה כמובן לפי פרמטרים אלו ועוד אחרים חשובים. באמצעות תכנון נכון תוכלו לייצר חוויה מיוחדת, פיזית ומהנה במיוחד וכן אם מדובר באירוע בוגרים- באירוע חזרה לילדות שפשוט אף אחד מהקרובים שלכם לא ישכח. 

כיום, גם אם מחליטים לתכנן אירוע גדול וגם אם האירוע הקטן ויש צורך בהשכרת מתנפחים בזול, ניתן לתכנן אירוע בסדר גודל מדהים וברמה נהדרת. כך שאפילו לא תרגישו ולו לרגע כי מדובר בהשקעה מצומצמת במיוחד. עוד נסביר, כי למי מכם שתהה לעצמו האם מוכרחים בהכרח, בנוסף לשכירת המתנפחים, לשכור גם שטח או מקום להצבתם, אנו נשמח להגיד שלא כך הדבר. אתם בהחלט יכולים להציב אותם גם בחצר בית שאיננה גדולה, כך שממש אין צורך להשקיע כספים רבים בשכירת מקום במיוחד.

גם כאשר בוחרים בהשכרת מתנפחים בזול- לא מתפשרים על איכות ובטיחות

חשוב מאד לציין שמאחר שמדובר בפעילות פיזית וספורטיבית, נדרשה מהחברה המקצועית שנותנת את השירות לנקוט באמצעי בטיחות מתאימים. חברה מקצועית ומיומנת תוודא כי לה האישורים המיוחדים, הביטוחים הנדרשים וכלל אמצעי הבטיחות והאיכות במתקנים עצמם. חשוב לציין, כי גם כאשר אתם בוחרים בהשכרת מתנפחים בזול, אין הדבר פוגע באיכות הבטיחות ובחשיבותה. כיום, וכפי שנרחיב בפסקה הבאה, ניתן לבצע השכרת מתנפחים בזול במיני טווחי מחירים, ואין הדבר פוגע או קשור בטיב האיכות או הבטיחות, אלא אך ורק מאפשר לכם ליהנות מהחוויה יוצאת הדופן הזו בכל תקציב.

טווחי מחירים שונים והשכרת מתנפחים בזול ולכל תקציב

כיום, ניתן לתכנן אירועים יפהפיים ומיוחדים, הכוללים גם אטרקציות מגניבות כהשכרת מתנפחים וזאת בהתאמה לכל כיס ולכל תקציב. ידוע כי בעבר, או לפחות כך טענה השמועה, תכנון של אירועים בסדר גודל המצריך או מאפשר השכרת מתנפחים יהיה יקר במיוחד. שהרי הוא דורש תכנון מסיבי, שכירות עבור מקום הצבת המתנפחים, תשלום עבור מתקינים ואנשי מקצוע ומפרקים בסוף האירוע וכמובן עבור המתקנים עצמם. כיום, ניתן למצוא את הכל במחיר אחד- ובמקום אחד. וכך למעשה, העלויות הרבות הללו נחסכות, ואתם גם מרוויחים אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב בתחום. 

כך, ניתן באמצעות שיחת ייעוץ קלילה לתכנן אירוע מדהים גם באמצעות אמצעי תקציב מעטים. בוודאי תשמחו לשמוע כי טווחי המחירים נעים בטווחים גדולים במיוחד, החל ממאות שקלים בודדים ועד כמובן לסכומים גדולים במיוחד של אלפי שקלים. הכל בהתאם לגודל האירוע, מספר המשתתפים, סוג האירוע, סוג הקונספט וכמובן טווחי גילים של המשתתפים.

ניתן לבחור בחבילות מסוימות המאגדות בתוכן מספר מסוים של מתנפחים או כוללות קונספט מסוים, וניתן לבחור לשכור מתנפחים בודדים. באמצעות תכנון ועיצוב נכון, המותאם לפי פרמטרים נכונים ובדיוק הראוי, תוכלו לתכנן את האירוע המהנה שיענה על כל צורכיכם ורצונותיכם. ובעיקר, יספק לחוגגים, בין אם אלו אתם ובין אם אלו ילדיכם הרכים- חוויה מדהימה וכיפית במיוחד.

אנו מאמינים שאירוע טוב הוא לא אירוע שתלוי בתקציב או ברמת ההשקעה הכספית שבו, ושבהחלט אפשר לייצר את אירוע החלומות שלכם גם לא בעבור תמורה גדולה במיוחד. הסוד האמיתי בתכנון נכון של אירוע הוא בשילובים הנכונים ובאמצעות גיבוש הפרמטרים המאפיינים את האירוע שלכם לכדי תכנון נכון גם באמצעות השכרת מתנפחים בזול.

מעוניינים להתחיל לתכנן את האירוע המדהים שלכם? אנו נשמח לייעץ לכם טלפונית או באמצעות פגישת ייעוץ לתכנון האירוע שלכם, ולסייע בתכנון האירוע הבא שלכם. זאת לצד חוויית שירות בלתי נשכחת.

מחירון מתנפחי ספורט

סוג הפריטטווח מחירים
מחיר מתנפח ספורט קטן מסוג קיר טיפוס, סולמות, נינג'ה, אקסטרים ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-5 ילדים בו זמנית180-270 ש"ח
מחיר מתנפח ספורט בינוני מסוג קיר טיפוס, סולמות, נינג'ה או אקסטרים ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-12 ילדים בו זמנית320-570 ש"ח
מחיר מתנפח ספורט גדול מסוג קיר טיפוס, סולמות, נינג'ה או אקסטרים ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-20 ילדים בו זמנית350-800 ש"ח
מחיר מתנפח ספורט קטן לקנייה300-700 ש"ח
מחיר מתנפח ספורט בינוני לקנייה600-1,000 ש"ח
מחיר מתנפח ספורט גדול לקנייה900-2,200 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי ספורט קטנים מסוג קיר טיפוס, נינג'ה, סולמות, אקסטרים ועוד להשכרה 250-500 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי ספורט בינוניים מסוג קיר טיפוס, נינג'ה, סולמות, אקסטרים ועוד להשכרה550-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי ספורט גדולים מסוג קיר טיפוס, נינג'ה, סולמות, אקסטרים ועוד להשכרה750-1,100 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי ספורט קטנים מסוג קיר טיפוס, נינג'ה, סולמות, אקסטרים ועוד להשכרה400-850 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי ספורט בינוניים מסוג קיר טיפוס, נינג'ה, סולמות, אקסטרים ועוד להשכרה650-1,000 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי ספורט גדולים מסוג קיר טיפוס, נינג'ה, סולמות, אקסטרים ועוד להשכרה1,100-2,000 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח ספורט קטן ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד250-400 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח ספורט בינוני ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד350-700 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח ספורט גדול ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד600-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי ספורט קטנים ודוכן אוכל450-600 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי ספורט בינוניים ודוכן אוכל550-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי ספורט גדולים ודוכן אוכל900-1,100 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי ספורט קטנים ודוכן אוכל500-950 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי ספורט בינוניים ודוכן אוכל750-1,100 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי ספורט גדולים ודוכן אוכל1,050-1,700 ש"ח
תוספת כבל מאריך של 25 מטר כולל גלגלת להשכרה25-50 ש"ח
תוספת מפוח / גנרטור להשכרה50-100 ש"ח
תוספת מפוח לקנייה850-1,800 ש"ח

מחירון מתנפחי מים

סוג הפריטטווח מחירים
מחיר מתנפח מים קטן מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-5 ילדים בו זמנית200-290 ש"ח
מחיר מתנפח מים בינוני מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-12 ילדים בו זמנית340-590 ש"ח
מחיר מתנפח מים גדול מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-20 ילדים בו זמנית370-820 ש"ח
מחיר מתנפח מים קטן לקנייה350-750 ש"ח
מחיר מתנפח מים בינוני לקנייה650-1,100 ש"ח
מחיר מתנפח מים גדול לקנייה950-2,300 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים קטנים מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה270-520 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים בינוניים מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה570-950 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים גדולים מסוג מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה770-1,200 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים קטנים מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה450-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים בינוניים קטנים מסוג מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה700-1,100 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים גדולים מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה1,200-2,100 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח מים קטן ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד300-450 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח מים בינוני ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד400-750 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח מים גדול ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד650-1,000 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים קטנים ודוכן אוכל500-650 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים בינוניים ודוכן אוכל570-950 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים גדולים ודוכן אוכל950-1,150 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים קטנים ודוכן אוכל550-1,000 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים בינוניים ודוכן אוכל800-1,200 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים גדולים ודוכן אוכל1,150-1,750 ש"ח
תוספת כבל מאריך של 25 מטר כולל גלגלת להשכרה25-50 ש"ח
תוספת מפוח / גנרטור להשכרה50-100 ש"ח
תוספת מפוח לקנייה850-1,800 ש"ח

מחירון מתנפחי מים

סוג הפריטטווח מחירים
מחיר מתנפח מים קטן מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-5 ילדים בו זמנית200-290 ש"ח
מחיר מתנפח מים בינוני מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-12 ילדים בו זמנית340-590 ש"ח
מחיר מתנפח מים גדול מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-20 ילדים בו זמנית370-820 ש"ח
מחיר מתנפח מים קטן לקנייה350-750 ש"ח
מחיר מתנפח מים בינוני לקנייה650-1,100 ש"ח
מחיר מתנפח מים גדול לקנייה950-2,300 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים קטנים מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה270-520 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים בינוניים מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה570-950 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים גדולים מסוג מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה770-1,200 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים קטנים מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה450-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים בינוניים קטנים מסוג מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה700-1,100 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים גדולים מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה1,200-2,100 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח מים קטן ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד300-450 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח מים בינוני ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד400-750 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח מים גדול ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד650-1,000 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים קטנים ודוכן אוכל500-650 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים בינוניים ודוכן אוכל570-950 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים גדולים ודוכן אוכל950-1,150 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים קטנים ודוכן אוכל550-1,000 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים בינוניים ודוכן אוכל800-1,200 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים גדולים ודוכן אוכל1,150-1,750 ש"ח
תוספת כבל מאריך של 25 מטר כולל גלגלת להשכרה25-50 ש"ח
תוספת מפוח / גנרטור להשכרה50-100 ש"ח
תוספת מפוח לקנייה850-1,800 ש"ח

מחירון מתנפחים לקטנטנים

סוג הפריטטווח מחירים
מחיר מתנפח קטן לקטנטנים מסוג בריכת כדורים, מגלשה קטנה ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-5 ילדים בו זמנית150-250 ש"ח
מחיר מתנפח בינוני לקטנטנים מסוג בריכת כדורים, מגלשה קטנה ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-12 ילדים בו זמנית300-500 ש"ח
מחיר מתנפח קטן לקטנטנים לקנייה250-700 ש"ח
מחיר מתנפח בינוני לקטנטנים לקנייה500-800 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחים לקטנטנים קטנים מסוג בריכת כדורים, מגלשה קטנה ועוד להשכרה200-450 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחים לקטנטנים בינוניים מסוג בריכת כדורים, מגלשה קטנה ועוד להשכרה500-750 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחים קטנים לקטנטנים מסוג בריכת כדורים, מגלשה קטנה ועוד להשכרה400-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחים בינוניים לקטנטנים מסוג בריכת כדורים, מגלשה קטנה ועוד להשכרה600-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח קטן לקטנטנים ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד200-350 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח בינוני לקטנטנים ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד300-650 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחים קטנים לקטנטנים ודוכן אוכל400-550 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחים בינוניים לקטנטנים ודוכן אוכל500-850 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחים קטנים לקטנטנים ודוכן אוכל450-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחים בינוניים לקטנטנים ודוכן אוכל700-1,050 ש"ח
תוספת כבל מאריך של 25 מטר כולל גלגלת להשכרה25-50 ש"ח
תוספת מפוח / גנרטור להשכרה50-100 ש"ח
תוספת מפוח לקנייה850-1,800 ש"ח

תוכן עניינים

מרכז האטרקציות

אנו דוגלים בשירות ,אמינות והנאה רצופה בכל התהליך.

עיקר המאמצים שלנו בחברה היא לדואג לכם לאטרקציות הכי מגניבות , וחדישות שיגרמו לכולם לא לשכוח את האירוע שלכם אפילו לא לרגע אחד!כבר מעל 10 שנים שאנחנו חולקים אתכם את האטרקציות שלנו,תוך כדאי שמירה על אחריות ובטיחות האורחים ודאגה לכל פרט בפרט.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

074-7690917
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!