אטרקציות לאירועים-הכי זולים בארץ

האטרקציות הכי טובות ! המחירים הטובים בשוק !

מתנפחים עם מים להשכרה

מתנפחים עם מים להשכרהמתנפחים עם מים להשכרה

רוצים להקים פארק מים אגדי ממש בחצר הבית? אנחנו כאן כדי להגשים את החלום שלכם. מתנפחים עם מים להשכרה מבטיחים לכם הנאה צרופה במחירים מצחיקים. אם גם אתם חולמים לקפוץ במתנפחים כמו הילדים שלכם נגלה לכם סוד, גם לכם יש את האפשרות לקפוץ ביחד איתם. חברות מקצועיות היום יציעו לכם מגוון רחב של מתנפחים אשר מתאימים לכל גיל.

 

מתנפחים לאירועים מיוחדים

היתרון הגדול של מתנפחים עם מים להשכרה הוא שאתם יכולים לשלב את קונספט האירוע יחד עם הבחירה שלכם. אתם למעשה לא מתחייבים לכלום, תוכלו בכל אירוע לשכור דגמים אחרים. לכל אירוע יש את הקונספט המיוחד שלו, אם מדובר על קונספט שמתאים לימי הולדת לילדים ובין אם מדובר על אירועי חברה. אנחנו כאן כדי לכוון אתכם לבחירה הנכונה ביותר עבורכם. ברגע שתתנו לנו את כל הנתונים הרלוונטים נוכל לצמצם את מגוון האפשרויות העומדות לרשותכם. יש היום סוגים שונים של מתקני מים המתחלקים למספר קטגוריות: מתנפחים עם מים למבוגרים, מתנפחים עם מים לילדים, מתנפחים עם מים משולבים, מתנפחים עם מים לפעילויות אקסטרים ומתנפחים עם מים לכל המשפחה. 

חשוב שאתם תהיו ספציפיים עם הקונספט אותו אתם בוחרים. ישנה חשיבות גדולה גם למיקום בו אתם מתכוונים לנהל את האירוע. לכל מתנפח עם מים צריך שיהיה מקור מים זמין ונקודת חשמל עבור המפוח. עליכם לציין את גודל השטח עליו תוכלו לפרוש את המתנפח. יש היום מתקני מים (למבוגרים בעיקר) שיכולים להתפרש על שטח בסדר גודל של מעל עשרה מטרים. גם אם אתם חוששים שהמתקן לא יתאים לשטח שלכם או למיקום בו אתם נמצאים ציינו זאת בפנינו ונוכל לחשוב על פתרונות יחד. לדוגמא, כאשר אין לכם מקור חשמל זמין תוכלו לשכור גנרטור. 

 

מהו השטח אותו אני צריך?

גודל השטח אותו אתם צריכים הוא בהתאם למספר המתקנים וגודלם. חשוב לשמור על רווח בין מתקן למתקן ולזכור שבעיקר בקרב ילדים אנחנו רוצים לשמור על מרווח גדול ככל שניתן כדי שלא יווצר עומס במקום אחד. בעיקרון, כל שטח יכול להכיל בתוכו מתקן מתנפח עם מים, גם בחצר הבית תוכלו למצוא מתקנים שיתאימו לכם. אנו כמובן לא ממליצים ואף אוסרים להתקין מתקני מים על גגות ללא גדר גבוהה או כל מקום אחר אשר יכול לסכן את המשתמשים. 

 

מתנפחים עם מים להשכרה לעומת רכישה

אז מה כדאי לכם? לשכור או לרכוש? אין ספק, מתנפחים עם מים להשכרה היא הוצאה הרבה יותר זולה מאשר רכישה של המוצרים. כאשר אנחנו מדברים על השכרה של מתנפחים המחירים יכולים לנוע החל מ-80 ש"ח ועד לכמה מאות שקלים. יש מתנפחים אשר המחיר שלהם גבוה יותר בגלל המימדים הגדולים ובגלל שהם מתאימים לשכבות מרובות יותר של הגילאים. 

 

מחירון השכרה:

מחירון ההשכרה הינו מחיר ממוצע בשוק. יש לוודא מול החברה אותה בחרתם האם יש לה דילים מסוימים או סוגים שונים של מתקנים. בדרך כלל, תהיה לכם את האפשרות לבחור בחבילת מתקנים במחיר מוזל.

המחיר אותו תשלמו עבור מגלשת מים ינוע בין 240 עד 550 ש"ח

המחיר אותו תשלמו עבור מגלשת קצף ינוע בין 240 עד 570 ש"ח.

המחיר אותו תשלמו עבור מגלשת גלים ינוע בין 260 עד 600 ש"ח

המחיר אותו תשלמו עבור כדורסל מים ינוע בין 500 עד 800 ש"ח

המחיר אותו תשלמו עבור כדורגל מים 600 עד 800 ש"ח

מהו המתקן האהוב עלינו? 

המתקן האהוב עלינו ביותר הוא מגרש הכדורגל, מדובר על פעילות אקסטרים שיכולה להתאים לכל משפחה. את מגרש הכדורגל אנו מנפחים בעזרת מפוח חשמלי ותוך 5 דקות יש לכם מגרש כדורגל ביתי. חשוב לא לעלות למתקן עם חפצים חדים בכיסים, טלפונים, שרשראות או כל דבר אשר יכול לפגוע בכם או במוזמנים האחרים.

בעבר כשאנחנו היינו ילדים כל מה שההורים שלנו היו צריכים בשביל להעסיק אותנו היו אבנים ומקלות. היום הילדים יותר שקועים במכשירים הניידים, משחקים בינם לבין עצמם. תנו לילדים שלכם טעימה מהילדות שאתם חוויתם, הרחק מהמסכים. השכרת מתנפחים עם מים להשכרה יכולה להיות פעילות שחוזרת על עצמה, פעילות מגבשת אשר ממריצה את הגוף. 

תוכן עניינים

מרכז האטרקציות

אנו דוגלים בשירות ,אמינות והנאה רצופה בכל התהליך.

עיקר המאמצים שלנו בחברה היא לדואג לכם לאטרקציות הכי מגניבות , וחדישות שיגרמו לכולם לא לשכוח את האירוע שלכם אפילו לא לרגע אחד!כבר מעל 10 שנים שאנחנו חולקים אתכם את האטרקציות שלנו,תוך כדאי שמירה על אחריות ובטיחות האורחים ודאגה לכל פרט בפרט.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך