אטרקציות לאירועים-הכי זולים בארץ

האטרקציות הכי טובות ! המחירים הטובים בשוק !

השכרת מתנפחים עם מים

השכרת מתנפחים עם מיםהשכרת מתנפחים עם מים

השכרת מתנפחים עם מים הוא עוד אלמנט קטן שגורם לשינוי גדול. כאשר אנו בוחרים מתקן מים עבור האירוע שלנו אנחנו יכולים לשבור את השגרה המוכרת של כל האירועים. השכרת מתנפחים עם מים יכולה להתאים לכל סוגי האירועים, ניתן בקלות למקם אותם. עליכם לפנות אל חברה מקצועית כדי להבטיח שאתם עושים את הבחירה הנכונה ומקבלים את כל המידע והכלים הדרושים להתקנת המתנפח תוך שמירה על כל אמצעי הבטיחות.

 

השכרת מתנפחים עם מים לילדים

לילד שלכם יש יום הולדת בקרוב? למה שלא תהפכו את האירוע שלו למשהו מיוחד ומהנה עבור כל הילדים. היום אנחנו מחפשים דרכים שונות להפעיל את הילדים שלנו באירועים שונים, וזה לא משימה פשוטה. בסופו של דבר ילדים רוצים להוציא אנרגיה ומה יותר טוב להוצאת אנרגיה יותר מאשר מתקני מתנפחים? מתקני המתנפחים מותאמים לילדים, ניתן לחבר אליהם את הצינור בחצר וכך המים יצאו באופן קבוע. היתרון במתנפחים לילדים הוא שאתם יכולים להקים אותם בכל מקום. יש גדלים שונים של מתנפחים, אם אתם מתכוונים לחגוג בחצר הבית זה אפשרי. חשוב לדעת להתאים את כמות הילדים לכמות המתקנים. 30 ילדים על מתקן מים אחד יכול לגרור אסון, לכן אנו ממליצים לבחור בכמה מתקנים בגדלים ראליים לכמות המוזמנים. 

לכולם מגיע להנות

נגלה לכם סוד, לא רק הילדים שלכם צריכים להוציא אנרגיה, גם אתם. השכרת מתנפחים עם מים מתאימה לכל הגילאים, ממש מגיל שמתחילים ללכת ועד לגיל שיבה. היתרון הוא שגם אתם יכולים להרשות לעצמכם בגיל שלכם לקפוץ וליפול והכי חשוב להנות. עם זאת, השכרת מתנפחים עם מים למבוגרים חייבת להיות מותאמת. מתנפחים אלו יהיו גדולים יותר פיזית ויוכלו לשאת משקל כבד יותר. בנוסף להכל, המתנפחים יהיו יותר מאתגרים. יש סוגים שונים של מתנפחים, החל ממתנפחים שניתן לראות במסלול נינג'ה, טיפוס ועד למשחקי כדור במים. 

 

איפה ניתן למקם את המתקן?

כל עוד יש לכם שטח פנוי ניתן למקם את המתנפח על אותו שטח. יש למקם את המתקן על גבי משטח ישר ולדאוג לנקות את האזור לפני הקמת המתקן. יש לציין, בשביל לנפח את המתקן עליכם להחזיק במפוח אשר באמצעותו תוכלו לנפח את המתקן ללא כל טרחה. אם אין לכם מפוח תוכלו לשכור אחד דרך החברה, יש חברות אשר חלק מהשירות שלהם כולל את התקנת המתקן אצלכם. ברגע בו אין לכם חיבור חשמל עליכם לדאוג לגנרטור אשר יכול לשמור על המתקן עם לחץ אוויר תקין לאורך כל השהות. מתקני מים לרוב יהיו חייבים זרם מים קבוע כיוון שתוך כדי הפעילות תמיד המים נשפכים החוצה. חשוב לזכור, יש פיתרון להכל. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם חברה מקצועית, ספרו לחברה על המטרה שלכם ועל המיקום בו אתם מעוניינים להקים את המתקן והיא כבר תמצא את כל הפתרונות עבורכם. חברה מקצועית תעניק לכם אפשרות להקים מתקן מים גם באמצע המדבר.

 

אמצעי בטיחות לפני הכל

החוויה עצמה יכולה להיות מעט מסחרחרת, אבל חשוב לזכור את אמצעי הבטיחות לפני שאתם עולים על המתקן. השכרת מתנפחים עם מים גורמת לנו להשתולל, לא משנה מה הגיל שלנו. לכן, לפני שאתם עולים על המתקן חשוב לוודא מספר דברים. הדבר הראשון שאתם צריכים לוודא הוא שהכיסים שלכם ריקים, סביר להניח שתיפלו פעם או פעמיים, אם יש לכם משהו בכיס אתם עלולים להיפגע ממנו, במיוחד כאשר מדובר על דבר חד. הדבר השני שאתם צריכים לוודא הוא מהי הכמות המקסימלית שהמתקן יכול להכיל, יותר מדי אנשים על מתקן אחד יכול לגרום לקריסה של המתקן ולצפיפות אשר עלולה להוביל לפגיעות בגוף. כל אמצעי הבטיחות האלה כמובן תקפים גם לילדים שלנו, ואנחנו ההורים האחראים צריכים לוודא את כל זה. תוכלו גם לשכור מפעיל אשר הוא ידאג לכל ענייני הבטיחות והסדר.

האם יש הובלה או איסוף עצמאי?

יש לכם את שתי האפשרויות, האחת היא לדאוג להובלה דרך החברה בתוספת תשלום. האופציה השנייה שלכם היא לבוא לאסוף את המתקן מהמחסן של החברה לפני האירוע עצמו ולהחזיר אותו לפני האירוע. איסוף עצמאי הוא גמיש יותר, אנחנו לא רוצים שתהיו בלחץ ותיכנסו לפקקים איומים מרוב לחץ להחזיר את המתקן במועד שנקבע.

תוכן עניינים

מרכז האטרקציות

אנו דוגלים בשירות ,אמינות והנאה רצופה בכל התהליך.

עיקר המאמצים שלנו בחברה היא לדואג לכם לאטרקציות הכי מגניבות , וחדישות שיגרמו לכולם לא לשכוח את האירוע שלכם אפילו לא לרגע אחד!כבר מעל 10 שנים שאנחנו חולקים אתכם את האטרקציות שלנו,תוך כדאי שמירה על אחריות ובטיחות האורחים ודאגה לכל פרט בפרט.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך