אטרקציות לאירועים-הכי זולים בארץ

האטרקציות הכי טובות ! המחירים הטובים בשוק !

חייגו 074-7690917 או השאירו פרטים בטופס

מתנפחי מים להשכרה 

מתנפחי מים להשכרה רוצים לחגוג לילד שלכם אירוע שהוא יזכור לתמיד? מתנפחי מים הם אחת השיטות הטובות ביותר לכך. השכרת מתנפחי מים הופכת את האירוע שלכם לייחודי בין אם מדובר על יום הולדת או אפילו על חתונה. הטיפ החשוב ביותר בהשכרת מתנפחי מים היא להתאים את המתקנים לאורחים. 

 

מהם מתנפחי מים להשכרה?

נפתח בזה שמתנפחי מים להשכרה מתאימים גם למבוגרים וגם לילדים. הם הופכים את האירוע שלכם לייחודי ומספקים לאורחים שלכם תעסוקה כיפית במיוחד. ובואו נודה באמת- איזה מבוגר לא אוהב להרגיש שוב כמו ילד?  

את מתנפחי המים תוכלו למקם היכן שתרצו, כאשר חשוב מאוד לפעול לפי הוראות הבטיחות. לדוגמא, במידה ומתנפחי המים מיועדים לאירוע של ילדים, כדאי לא למקם אותם במישור גבוה, על מנת לאפשר כניסה בטוחה וזהירה למתקן. 

מתנפחי מים להשכרה ניתנים לשימוש גם באולמות אירועים, כאשר הם ממוקמים בדרך כלל ברחבה בחוץ. 

מתנפחי מים להשכרה- ייעוץ

מתנפחים להשכרה הוא שירות שניתן על ידי מספר חברות מובילות בארץ. חשוב לבחור בחברה מקצועית שתשכיר לכם מתנפחי מים איכותיים שעומדים בכל תקני הבטיחות השונים. החשיבות של תקני הבטיחות עולה פי כמה וכמה כאשר מדובר במתנפחי מים שישמשו ילדים. 

אחד הדברים החשובים ביותר לפני השכרת מתנפחי מים היא לקבל ייעוץ. ייעוץ לפני ההשכרה יכול למנוע פציעות של המשתתפים באירוע, לכן חשוב מאוד לעשות זאת נכון.

חשוב בראש ובראשונה להתאים את המתקן למספר האנשים באירוע וכמובן לגילאים שלהם. 

חשוב לעקוב אחר כל אמצעי הבטיחות שהחברה מסבירה לכם עליהם ולוודא כי החברה ממנה מתבצעת השכרת המתנפחים פועלת עם רישיון וכי כל המתנפחים עומדי בתקנים. שימו לב כי כל מתנפח חייב לעבור בדיקות שונות כל תקופת זמן מסוימת שיאשרו את תקינותו המוצר. 

 

מתנפחי מים להשכרה עם קונספט

ניתן לשכור מתנפחי מים בקונספטים שונים כך שיתאימו לאווירה של האירוע שלכם וישרתו אותה. תוכלו לבחור במתנפחי מים בקונספטים מיוחדים כמו הישרדות, מתנפחי אקסטרים, משחקי כדור ועוד. במידה ואתם לא בטוחים מה הקונספט המתאים ביותר לאירוע שלכם, תוכלו להתייעץ עם המומחים שלנו שיעזרו להתאים את הקונספט לאירוע ולהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. 

 

מתנפחי מים להשכרה- לאיזה גילאים? 

כפי שציינו קודם, תוכלו לשכור מתנפחים לכל מטרה. בין אם מדובר ביום הולדת של הילד הקטן שלכם, אירוע בת מצווה, חתונה או כל דבר אחר שתבחרו לשדרג אותו עם מתנפחי מים. אז לאילו גילאים תמצאו מתנפחים?

 • גילאים 0-4- מתנפחים אלה יהיו קטנים יחסית ולא יתנשאו לגובה רב. הם בטוחים, מגודרים וניתנים לשימוש במקומות חיצוניים (חצר הבית/ גן שעשועים ועוד). במתקנים אלה אתם יכולים להיות רגועים שהילדים בטוחים ולא יכולים ליפול מהמתקן. בדרך כלל הגיל בו מתחילים לשכור מתנפחי מים הוא גיל 3. 
 • גילאי 4 ומעלה- מתנפחים בגדלים בינוניים. גם מתקנים אלה נחשבים לבטוחים לילדים- הם לא יוכלו לקפוץ או ליפול מחוץ למתקן. מתנפחים אלה ניתנים לשימוש במקומות חיצוניים. 
 • מתנפחים גדולים- המתנפחים הגדולים, או הרב גילאים, מתאימים למגוון רחב של גילאים כולל ילדים מגילאי 3. מתקנים אלה ניתנים לניפוח ולהפעלה עצמאית, כך שאתם יכולים לחסוך את העלות של הפעלת המתקן על ידי אדם חיצוני. 
 • מתנפחי מים ומגלשות- מתנפחי מים ומגלשות מים כיפיות שמתאימות גם לילדים וגם למבוגרים. יש מתנפחים המשלבים מסלולים, אתגרים, תחרויות, יציבות ועוד. ניתן לבחור במתנפחי מים בקונספט מסוים לפי בחירתכם. מתנפחי מים מתאימים לאירוע קיץ ומשדרגים כל מסיבה. 

מתנפחי מים להשכרה- כמה זה עולה?

אין מחיר קבוע עבור מתנפחי מים להשכרה. המחיר מושפע מגורמים שונים כמו סוג המתקן, גודל המתקן, משך זמן ההשכרה, האם יש צורך באיש הפעלה חיצוני, האם אתם צריכים הובלה ועוד.  

על מנת להוזיל את המחיר כמה שאפשר אנו ממליצים לכם לבחור בחבילות מים מיוחדות ולא במתנפח בודד. בדרך כלל המחיר אותו תשלמו עבור מתקן בודד ינוע בין 80 עד 300 ש"ח עבור מתקן, לא כולל עלויות הובלה, במידת הצורך. כאשר מדובר על חבילות של כמה מתקנים תוכלו לחסוך לעצמכם מאות שקלים. 

 • המחיר של מגלשות מים ינוע בין 200 ל-600 שקלים. 
 • המחיר של משחקי כדור מים יחל ב-700 שקלים. 
 • המחיר של מתנפחי מים עם קונספט יחל מ-600 שקלים. 


מי לא אוהב מתנפחים בכלל ומתנפחי מים בפרט? בין אם מדובר בילדים ובין אם מדובר במבוגרים, מתנפחים מים יכולים לשדרג כל אירוע ולהפוך אותו לחלום. חברות רבות מעניקות מתנפחים מים להשכרה שמתאימים לכל הגילאים במחירים נוחים. 

מתנפחים מים להשכרה לאירועים מיוחדים

פעם, הילדים היו משחקים בחוץ, מהבוקר עד הערב לא היה מה שיחזיר אותם הביתה. חוץ מהמנוחה בין 2 ל-4 כמובן. היום, הילדים יושבים הרבה בבית. הטכנולוגיה והמסכים מאפשרת להם לשחק עם חברים מבלי לצאת מהבית. השכרת מתנפחים יכולה להיות הסיבה של הילדים לעזוב את המסכים. כמו כן, בזכות המתנפחים הייחודיים שמתאימים לכל גיל, תוכלו להנות יחד עם הילדים שלכם על המתקן (וגם בלי הילדים שלכם). 

מתנפחים מים להשכרה עם קונספט

מתנפחי מים להשכרה מגיעים במגוון צורות ועיצובים הכוללים קונספטים ייחודיים כך שתוכלו להתאים את המתנפח לאירוע. תוכלו לבחור במתנפחי מים בקונספטים של ימי הולדת וקונספט של אירוע חברה, מתנפחים שמתאימים רק לילדים, רק למבוגרים או גם וגם. תוכלו לבחור בקונספטים מיוחדים כמו הישרדות, מתנפחי אקסטרים, משחקי כדור ועוד. 

חשוב להבין שאתם לא מתחייבים לכלום. תוכלו בכל אירוע לשכור דגמים אחרים. לכל אירוע יש את הקונספט המיוחד שלו ותוכלו להתאים את מתנפחי המים לכך. 

אם אתם בוחרים במתנפחי מים עם קונספט אז חשוב להיות ספציפיים עם הקונספט שאתם בוחרים. 

במידה ואתם לא בטוחים מה הקונספט המתאים ביותר לאירוע שלכם, תוכלו להתייעץ עם המומחים שיעזרו להתאים את הקונספט לאירוע ולהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. אנחנו כאן לכוון אתכם לבחירה הנכונה ביותר עבורכם. 

מתנפחים מים להשכרה- מיקום המתקן

כאשר שוכרים מתנפחי מים יש לקחת בחשבון כי למיקום המתקן יש חשיבות גדולה. לכל מתנפח צריך שיהיה מקור מים זמין ונקודת חשמל זמינה שתשמש עבור המפוח. אם אתם חוגגים ביער לדוגמא ומזמינים את המתנפח לשם, חשוב לדאוג לגנרטור. 

כמו כן, עליכם לציין את גודל השטח עליו תוכלו לפרוש את המתנפח, לפני הזמנתו. קיימים מתנפחי מים גדולים במיוחד, שמתאימים בעיקר למבוגרים ויכולים להתפרש על שטח של יותר מעשרה מטרים. לכן, חשוב לקחת בחשבון את גודל המתנפח ואת השטח שיש לרשותכם. 

מתנפחים מים להשכרה- מה השטח הנדרש?

קיימים מתנפחים גדולים מאוד וקיימים מתנפחים בינוניים וקטנים יחסית. לכן, אין כזה דבר "השטח הנדרש". בסופו של דבר אתם מתאימים את המתנפחים לצרכים שלכם ולמה שמתאים לכם. אתם תוכלו למצוא מתנפחים שמתאימים לשימוש גם בחצר הבית שלכם, ולכן חשוב שתדעו מה אתם רוצים ומה השטח העומד לרשותכם וחברת ההשכרה תעזור לכם להתאים את המתנפח הטוב ביותר לשם כך. 

במידה ואתם רוצים להזמין מתקנים גדולים או מספר מתקנים שונים חשוב לוודא עם חברת ההשכרה את גודל השטח הנדרש לאותם מתקנים. יש לקחת בחשבון שחשוב לשמור על רווחים בין מתנפח למתנפח על מנת שלא ייווצרו עומסים שיכולים להוביל לסכנות. 

מתנפחים מים להשכרה או לרכישה?

אנשים רבים מתלבטים האם כדאי לשכור את מתנפחי המים או שאולי כדאי לרכוש אותם. כמובן שהתשובה תלויה בתדירות השימוש במתנפחים. אם אתם מתכננים להשתמש במתנפחים באופן קבוע, או לאורך זמן רב, אולי כדאי לכם לחשוב על אופציית הרכישה. 

אך במידה ואתם מתכננים להשתמש במתנפחים באופן חד פעמי עבור אירוע ספציפי, אין סיבה לחשוב על אופציית הרכישה. קיימים מחירים נוחים מאוד להשכרת מתנפחים, כמובן בהתאם לגודל המתקן ולסוג שלו. 

מה המחירים של מתנפחים מים להשכרה?

אין מחיר קבוע עבור מתנפחי מים להשכרה כיוון שהמחיר מושפע מגורמים שונים כמו סוג המתקן, גודל המתקן, משך זמן ההשכרה, האם יש צורך באיש הפעלה חיצוני, האם אתם צריכים הובלה ועוד.  

על מנת להוזיל את המחיר כמה שאפשר אנו ממליצים לכם לבחור בחבילות מים מיוחדות ולא במתנפח בודד. כאשר מדובר על חבילות של כמה מתקנים תוכלו לחסוך לעצמכם מאות שקלים. 

 • המחיר עבור מגלשת מים ינוע בין 200 ל-550 שקלים, בהתאם לגודל המגלשה.
 • המחיר עבור מגלשת קצף ינוע בין 250 ל-600 שקלים, בהתאם לגודל המגלשה.
 • המחיר עבור מגלשת גלים ינוע בין 260 ל-600 שקלים, בהתאם לגודל המגלשה. 
 • המחיר עבור כדורסל מים ינוע בין 500 ל-800 שקלים. 
 • המחיר עבור כדורגל מים 600 ל-800 שקלים. 

מתנפחי מים להשכרה

הנה הגיעה לה התקופה החמה בשנה, תקופת הקיץ. אם החלטתם לארגן מסיבה או אירוע, ומתחשק לכם לפנק את האורחים שלכם באטרקציה שונה ומקפיצה אנו חייבים לספר לכם על האטרקציה המטריפה של מתנפחי מים להשכרה. מתנפחי מים בכל הצורות, הצבעים והגדלים שיעשו לכם את האירוע ויגרמו לאורחים שלכם לא לשכוח את המסיבה הזו לזמן רב. באמצעות התקנה באירוע של מתנפחי מים להשכרה תיצרו עבורכם ועבור האהובים שלכם אירוע נפלא וחוויה שלא תישכח.

מתנפחי מים להשכרה לכל הגילים

האמונה הרווחת היא כי מתנפחי מים להשכרה מתאימים למסיבות או אירועים עבור ילדים גרידא. אך אנחנו כאן על מנת להגיד את האמת- לא כך הדבר! והרי, מי מאיתנו לא אוהב להיזכר ברגעים האלו, כשהיינו ילדים, וכל מה שהכי רצינו היה להמשיך ולרבוץ בבריכה יחד עם מתנפחי המים לאורך כל היום. מתנפחי מים להשכרה מתאימים לכולם, לכל הגילים ולכל סוגי האירועים. החל מימי הולדת, מסיבות, אירועי בר/ בת מצווה בבריכה, מסיבות רווקים או מסיבות רווקות וכל מסיבה אשר תוכלו לחשוב עליה, שיכולה להתקיים בקונסטלציה של בריכה או מים.

ואם טרם גיבשתם תכנית לחגיגות האירוע שלכם, ואתם תוהים מה יהיה הכי מהנה ונכון, אנו מציעים שכעת תשקלו את האופציה של אירוע מים עם מתנפחי מים להשכרה. והרי, מה כיף יותר מאשר יום קיץ חם, בשילוב של בריכה, מגוון מתנפחי מים גדולים וקטנים, רביצה ושיזוף ואפילו מלחמת מים. כן, גם עבור הבוגרים שבכם.

מתנפחי מים להשכרה בכל הצבעים ומכל המינים

ישנם כל מיני סוגים שונים של מתנפחי מים אותם תוכלו לשכור ולעשות בהם שימוש באירוע שלכם, כך שיהפכו לאירוע הכי טוב ומהנה שיש. והרי, אין דבר משמח יותר מלכייף בבריכה עם החברים הכי טובים, המשפחה הקרובה והאנשים שאנחנו הכי אוהבים. מגוון הבחירה הוא גדול במיוחד, ונע החל ממתנפחי מים קטנים, כמו למשל סירות, גלגלי מים ובובת מים מתנפחות. וכמובן עד מתנפחי המים הגדולים והכיפיים שכולנו מחכים להם: מגלשה מתנפחת גדולה וצבעונית אשר מחליקים ממנה היישר אל תוך המים או בובות מתנפחי ענק שניתן לרבוץ עליהן ולהשתזף שעות בבריכה.

דגשים להשכרת מתנפחי מים באירוע

רבים אינם יודעים אך גם השכרה של מתנפחי מים לאירוע שלכם מצריכה את תשומת לבכם למספר דגשים חשובים. שכן, מדובר באירוע שבו משתתפים רבים שקופצים, רוקדים ומפזזים ולכן מתקני המים חייבים להיות בטיחותיים ועמידים. לכן, הקפידו לבחור בחברה מקצועית ומיומנת כך שתוכלו להגיע לאירוע בשקט ובשלווה, ולסמוך עליה בעיניים עצומות שהאירוע יתנהל בצורה הטובה ביותר וללא כל תקלה.

מעבר לכך, כמובן שחשוב לתת את הדעת למספר דגשים נוספים. כמו למשל, אם מדובר באירוע ילדים, דאגו כי באירוע יהיו לפחות 2 מבוגרים אחראים. שכן, ילדים נוטים להשתולל, לקפוץ ולהתשתובב רבות. ודבר נוסף, הקפידו כמובן לבשר למשתתפים מבעוד מועד כי מדובר באירוע מים ולכן יש להצטייד בהתאם, מבחינת מגבת, בגדים להחלפה וכדומה.

ודבר נוסף, כאשר אתם יוצרים קשר עם החברה נותנת השירות דאגו כמובן לעדכן אותה בכל הפרטים הטכניים, כך שזו האחרונה תוכל ליצור עבורכם את חווית הזהב והאירוע האידיאלי בעבורכם. שכן, לכל פרט כזה ישנה השפעה גדולה במיוחד על אופי האירוע וכמובן על החוויה עמה תצאו בסופו של דבר. כך לדוגמה לחברה המבצעת יהיה חשוב לדעת מהו מספר המשתתפים, גילי המשתתפים, אופי האירוע וסוג האירוע. מעבר לכך, ישנה אפשרות חשובה ביותר לבחירה והיא קונספט האירוע. שהרי, לחברה המבצעת ישנם מתנפחי מים בכל הצבעים והצורות, והיא תשמח לבצע בעבורכם התאמה מושלמת בהתאם לקונספט האירוע אם ישנו כזה.

לאחר שהגעתם להחלטה כי אתם מעוניינים ליצור אירוע מים, בתוספת של מתנפחי מים להשכרה, דעו תחילה כי הגעתם להחלטה הנכונה שבוודאות תיצור עבורכם יום מהנה ומיוחד. לאחר מכן, ביחרו את אנשי המקצוע המתאימים עבורכם, אשר יסייעו לכם בהקמת אירוע מהאגדות. הבחירה הנכונה תהיה כמובן בחירה שתשלב בתוכה את כל הפרמטרים המנויים במאמר זה, ועוד אחרים, שבסופו של דבר ייצרו בעבורכם את החוויה המושלמת. רק לאחר סיום כל הארגונים, ובטרם היציאה לאירוע, אל תשכחו לקחת איתכם, המארגנים, את בגדי הים.

 

מחירון מתנפחי ספורט

סוג הפריטטווח מחירים
מחיר מתנפח ספורט קטן מסוג קיר טיפוס, סולמות, נינג'ה, אקסטרים ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-5 ילדים בו זמנית180-270 ש"ח
מחיר מתנפח ספורט בינוני מסוג קיר טיפוס, סולמות, נינג'ה או אקסטרים ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-12 ילדים בו זמנית320-570 ש"ח
מחיר מתנפח ספורט גדול מסוג קיר טיפוס, סולמות, נינג'ה או אקסטרים ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-20 ילדים בו זמנית350-800 ש"ח
מחיר מתנפח ספורט קטן לקנייה300-700 ש"ח
מחיר מתנפח ספורט בינוני לקנייה600-1,000 ש"ח
מחיר מתנפח ספורט גדול לקנייה900-2,200 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי ספורט קטנים מסוג קיר טיפוס, נינג'ה, סולמות, אקסטרים ועוד להשכרה 250-500 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי ספורט בינוניים מסוג קיר טיפוס, נינג'ה, סולמות, אקסטרים ועוד להשכרה550-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי ספורט גדולים מסוג קיר טיפוס, נינג'ה, סולמות, אקסטרים ועוד להשכרה750-1,100 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי ספורט קטנים מסוג קיר טיפוס, נינג'ה, סולמות, אקסטרים ועוד להשכרה400-850 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי ספורט בינוניים מסוג קיר טיפוס, נינג'ה, סולמות, אקסטרים ועוד להשכרה650-1,000 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי ספורט גדולים מסוג קיר טיפוס, נינג'ה, סולמות, אקסטרים ועוד להשכרה1,100-2,000 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח ספורט קטן ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד250-400 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח ספורט בינוני ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד350-700 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח ספורט גדול ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד600-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי ספורט קטנים ודוכן אוכל450-600 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי ספורט בינוניים ודוכן אוכל550-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי ספורט גדולים ודוכן אוכל900-1,100 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי ספורט קטנים ודוכן אוכל500-950 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי ספורט בינוניים ודוכן אוכל750-1,100 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי ספורט גדולים ודוכן אוכל1,050-1,700 ש"ח
תוספת כבל מאריך של 25 מטר כולל גלגלת להשכרה25-50 ש"ח
תוספת מפוח / גנרטור להשכרה50-100 ש"ח
תוספת מפוח לקנייה850-1,800 ש"ח

מחירון מתנפחי מים

סוג הפריטטווח מחירים
מחיר מתנפח מים קטן מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-5 ילדים בו זמנית200-290 ש"ח
מחיר מתנפח מים בינוני מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-12 ילדים בו זמנית340-590 ש"ח
מחיר מתנפח מים גדול מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-20 ילדים בו זמנית370-820 ש"ח
מחיר מתנפח מים קטן לקנייה350-750 ש"ח
מחיר מתנפח מים בינוני לקנייה650-1,100 ש"ח
מחיר מתנפח מים גדול לקנייה950-2,300 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים קטנים מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה270-520 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים בינוניים מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה570-950 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים גדולים מסוג מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה770-1,200 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים קטנים מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה450-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים בינוניים קטנים מסוג מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה700-1,100 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים גדולים מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה1,200-2,100 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח מים קטן ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד300-450 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח מים בינוני ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד400-750 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח מים גדול ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד650-1,000 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים קטנים ודוכן אוכל500-650 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים בינוניים ודוכן אוכל570-950 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים גדולים ודוכן אוכל950-1,150 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים קטנים ודוכן אוכל550-1,000 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים בינוניים ודוכן אוכל800-1,200 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים גדולים ודוכן אוכל1,150-1,750 ש"ח
תוספת כבל מאריך של 25 מטר כולל גלגלת להשכרה25-50 ש"ח
תוספת מפוח / גנרטור להשכרה50-100 ש"ח
תוספת מפוח לקנייה850-1,800 ש"ח

מחירון מתנפחי מים

סוג הפריטטווח מחירים
מחיר מתנפח מים קטן מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-5 ילדים בו זמנית200-290 ש"ח
מחיר מתנפח מים בינוני מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-12 ילדים בו זמנית340-590 ש"ח
מחיר מתנפח מים גדול מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-20 ילדים בו זמנית370-820 ש"ח
מחיר מתנפח מים קטן לקנייה350-750 ש"ח
מחיר מתנפח מים בינוני לקנייה650-1,100 ש"ח
מחיר מתנפח מים גדול לקנייה950-2,300 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים קטנים מסוג מגלשה, קיר טיפוס, ועוד להשכרה270-520 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים בינוניים מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה570-950 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים גדולים מסוג מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה770-1,200 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים קטנים מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה450-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים בינוניים קטנים מסוג מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה700-1,100 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים גדולים מסוג מגלשה, קיר טיפוס ועוד להשכרה1,200-2,100 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח מים קטן ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד300-450 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח מים בינוני ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד400-750 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח מים גדול ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד650-1,000 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים קטנים ודוכן אוכל500-650 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים בינוניים ודוכן אוכל570-950 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחי מים גדולים ודוכן אוכל950-1,150 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים קטנים ודוכן אוכל550-1,000 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים בינוניים ודוכן אוכל800-1,200 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחי מים גדולים ודוכן אוכל1,150-1,750 ש"ח
תוספת כבל מאריך של 25 מטר כולל גלגלת להשכרה25-50 ש"ח
תוספת מפוח / גנרטור להשכרה50-100 ש"ח
תוספת מפוח לקנייה850-1,800 ש"ח

מחירון מתנפחים לקטנטנים

סוג הפריטטווח מחירים
מחיר מתנפח קטן לקטנטנים מסוג בריכת כדורים, מגלשה קטנה ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-5 ילדים בו זמנית150-250 ש"ח
מחיר מתנפח בינוני לקטנטנים מסוג בריכת כדורים, מגלשה קטנה ועוד להשכרה, מתאים לשימוש של עד כ-12 ילדים בו זמנית300-500 ש"ח
מחיר מתנפח קטן לקטנטנים לקנייה250-700 ש"ח
מחיר מתנפח בינוני לקטנטנים לקנייה500-800 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחים לקטנטנים קטנים מסוג בריכת כדורים, מגלשה קטנה ועוד להשכרה200-450 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחים לקטנטנים בינוניים מסוג בריכת כדורים, מגלשה קטנה ועוד להשכרה500-750 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחים קטנים לקטנטנים מסוג בריכת כדורים, מגלשה קטנה ועוד להשכרה400-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחים בינוניים לקטנטנים מסוג בריכת כדורים, מגלשה קטנה ועוד להשכרה600-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח קטן לקטנטנים ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד200-350 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת מתנפח בינוני לקטנטנים ודוכן אוכל מסוג שערות סבתא או נקניקיות או פופקורן או מפל של שוקולד300-650 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחים קטנים לקטנטנים ודוכן אוכל400-550 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שני מתנפחים בינוניים לקטנטנים ודוכן אוכל500-850 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחים קטנים לקטנטנים ודוכן אוכל450-900 ש"ח
מחיר לחבילה הכוללת שלושה מתנפחים בינוניים לקטנטנים ודוכן אוכל700-1,050 ש"ח
תוספת כבל מאריך של 25 מטר כולל גלגלת להשכרה25-50 ש"ח
תוספת מפוח / גנרטור להשכרה50-100 ש"ח
תוספת מפוח לקנייה850-1,800 ש"ח

תוכן עניינים

מרכז האטרקציות

אנו דוגלים בשירות ,אמינות והנאה רצופה בכל התהליך.

עיקר המאמצים שלנו בחברה היא לדואג לכם לאטרקציות הכי מגניבות , וחדישות שיגרמו לכולם לא לשכוח את האירוע שלכם אפילו לא לרגע אחד!כבר מעל 10 שנים שאנחנו חולקים אתכם את האטרקציות שלנו,תוך כדאי שמירה על אחריות ובטיחות האורחים ודאגה לכל פרט בפרט.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

074-7690917
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!